توضیحات محصول

دانلود رایگان آموزش  نصب و راه اندازی سایبرم

محصولات جدید سایبرم با تغییرات کیفی در سخت افزار و نرم افزار نسل جدید همراه به بازار ایران می آید.

به گزارش خبرنگار تلنا،سورندر بیشنوی مدیر خاورمیانه سایبروم ضمن اشاره به تمرکز فروش در ایران تنها از طریق شبکه نمایندگان سازگار سری نسل جدید سایبرم NEXT GENERATION SERIES را از لحاظ فنی معرفی و اظهار داشت:محصولات جدید سایبرم در مقایسه با رقبای خود و نسل قدیمی سایبرم با تغییرات کیفی در سخت افزار و نرم افزار نسل جدید همراه است که همین تغییرات کیفی توانسته قدرت و سرعت انتقال اطلاعات محصولات سایبروم را تا ۳ برابر افزایش دهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ورودیهای جدید فیبر نوری و پورت شبکه گیگابیت تجهیزات سایبرم، گام بزرگی برای ورود به شبکه های سریع اینترنت جهت شرکت های متوسط و بزرگ بر خواهد داشت گفت: تجهیزات امنیت شبکه سایبرم با سیستم عامل جدید خود قابلیت هماهنگی با پروسسورهای چند هسته ای را داراست. در ضمن سیستم عامل سایبرم هماهنگی کامل با سخت افزار مربوطه را کسب کرده که باعث افزایش عملیات گردیده است.

 

این فایل – خرید و فروش اینترنتی فایل

www.infile.ir

  Buy and Sell files infile

 فروشگاه این فایل اولین سایت خرید و فروش فایل های الکترونیکی و کسب درآمدعالی  است که  شما می توانید هر نوع فایلی اعم از یک پروژه دانشگاهی، یک پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک قالب رزومه کاری، یک کد برنامه نویسی، یک عکس زیبا و یا هر نوع فایل دیگری رودر فروشگاه ما اپلود کنید و به صورت نامحدود از فروش فایل هایتان درآمد کسب کنید.

آیا انبوهی از فایل‌ها را در کامپیوتر خود دارید که بی استفاده در حال خاک خوردن هستند؟درفروشگاه این فایل  تا به حال فکر کرده‌اید که می‌شود از این فایل‌ها کسب درآمد هم کرد؟

الان وقت آن رسیده که نگاهی به کامپیوترتان بیندازید و فایل‌هایی که فکر می‌کنید به درد دیگران می‌خورد و در گوشه کامپیوترتان در حال خاک خوردن است را برای فروش درفروشگاه این فایل قرار دهید و هم خود سود ببرید و هم این منفعت را به دیگران که نیازمند فایل‌های شما هستند برسانید.

فایل های پرفروش در فروشگاه اینفایل :

۱-     کتاب های نایاب و پرمحتوا

۲-     قالب وب سایت ها و فایل های برنامه نویسی و پروژه های آماده

۳-     فایلهای آموزشی

۴-     انواع فایل های گرافیک (بنر، پوستر، فوتوشاپ، کارت ویزیت و …)

۵-     مقالات، پروژه ها، پایان نامه ها، تحقیق های دانشجویی و گزارشات کار(کارآموزی، آزمایشگاه و کارگاه)

۶-     جزوه های درسی، نمونه سوال و  حل التمرینها. همیشه دانشجویانی هستند که به دنبال جزوه های با کیفیت و خوش خط هستند

۷-     بدون شک اولین و مهم ترین عامل فروش یک فایل، محتوای آن است. اگر فایل شما محتوایی باکیفیت داشته باشد مسلما از فروش بالایی برخوردار خواهد بود. علاوه بر تاثیرگذاری کیفیت در فروش فایل های شما، منحصر به فرد بودن فایل نیز در افزایش  فروش آن بسیار موثر خواهد بود. هرچه تعداد فایلهایی که مشابه با فایل شما هستند در اینترنت کمتر بوده و یا موجود نباشند فایل های شما از استقبال بیشتری برخوردار خواهند بود و در نتیجه فروش فایل های شما بالاتر خواهد بود.

فروشگاه اینفایل این افتخار رادارد که در کنار تمام حرفه ها و شغل ها ,همکاری کرده و بابهترین خدمات و ارائه فایل های مفید و پرمحتوا برای دوستان کسب درآمد کند********WWW.INFILE.IR        *****

 

*****************فروشگاه اینترنتی خرید و فروش فایل-اینفایل  *********************