توضیحات محصول

راهنمای کامل کتاب اخذ ویزای کشورهای جهان

حاوی اطلاعات مفید در مورد شرایط ، مدارک و اطلاعات مفید در مورد اخذ ویزای کشورهای جهان می باشد از جمله کشورهای ایتالیا، کانادا، آمریکا، ویزای دانشجویی آمریکا، ویزای شینگن، اسپانیا، یونان، امارات متحده عربی، تایلند، هلند، مالزی، سوئد، انگلستان و دیگر کشورها. همچنین در این کتاب می خوانید که بدون ویزا به کدام کشورها می‌توانیم سفر کنیم؟ آدرس و تلفن سفارتخانه های خارجی مقیم در کشور جمهوری اسلامی ایران ، اطلاعاتی مفید در مورد انواع ویزا ، اطلاعات و توصیه های مهم جهت مسافرت به خارج از کشور، اطلاعات مفید در مورد ویزای شینگن و اطلاعات مفید دیگر…

این فایل – خرید و فروش اینترنتی فایل

www.infile.ir

 فروشگاه این فایل اولین سایت خرید و فروش فایل های الکترونیکی و کسب درآمدعالی  است که  شما می توانید هر نوع فایلی اعم از یک پروژه دانشگاهی، یک پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک قالب رزومه کاری، یک کد برنامه نویسی، یک عکس زیبا و یا هر نوع فایل دیگری رودر فروشگاه ما اپلود کنید و به صورت نامحدود از فروش فایل هایتان درآمد کسب کنید.

آیا انبوهی از فایل‌ها را در کامپیوتر خود دارید که بی استفاده در حال خاک خوردن هستند؟درفروشگاه این فایل  تا به حال فکر کرده‌اید که می‌شود از این فایل‌ها کسب درآمد هم کرد؟

الان وقت آن رسیده که نگاهی به کامپیوترتان بیندازید و فایل‌هایی که فکر می‌کنید به درد دیگران می‌خورد و در گوشه کامپیوترتان در حال خاک خوردن است را برای فروش درفروشگاه این فایل قرار دهید و هم خود سود ببرید و هم این منفعت را به دیگران که نیازمند فایل‌های شما هستند برسانید.

فایل های پرفروش در فروشگاه اینفایل :

۱-     کتاب های نایاب و پرمحتوا

۲-     قالب وب سایت ها و فایل های برنامه نویسی و پروژه های آماده

۳-     فایلهای آموزشی

۴-     انواع فایل های گرافیک (بنر، پوستر، فوتوشاپ، کارت ویزیت و …)

۵-     مقالات، پروژه ها، پایان نامه ها، تحقیق های دانشجویی و گزارشات کار(کارآموزی، آزمایشگاه و کارگاه)

۶-     جزوه های درسی، نمونه سوال و  حل التمرینها. همیشه دانشجویانی هستند که به دنبال جزوه های با کیفیت و خوش خط هستند

۷-     بدون شک اولین و مهم ترین عامل فروش یک فایل، محتوای آن است. اگر فایل شما محتوایی باکیفیت داشته باشد مسلما از فروش بالایی برخوردار خواهد بود. علاوه بر تاثیرگذاری کیفیت در فروش فایل های شما، منحصر به فرد بودن فایل نیز در افزایش  فروش آن بسیار موثر خواهد بود. هرچه تعداد فایلهایی که مشابه با فایل شما هستند در اینترنت کمتر بوده و یا موجود نباشند فایل های شما از استقبال بیشتری برخوردار خواهند بود و در نتیجه فروش فایل های شما بالاتر خواهد بود.

 

فروشگاه اینفایل این افتخار رادارد که در کنار تمام حرفه ها و شغل ها ,همکاری کرده و بابهترین خدمات و ارائه فایل های مفید و پرمحتوا برای دوستان کسب درآمد کند********    WWW.INFILE.IR        *****