توضیحات محصول

با توجه به نیاز هر انسانی برای آراسته باکلاس بودن و خوشتیپ ظاهر شدن در مجامع و مهمتر از همه ی آنها ، شوق انسان به بهتر دیده شدن در جمع و بین اطرافیان ، همیشه باعث شده است که انسان بخواهد بهتر از دیگران باشد .

 

این بهتر شدن به این سادگی نیست که هر کسی هر زمان و هر طور که خواست رفتار یا ظاهر خود را بنماید و انتظار داشته باشد همه ی افراد با سلایق متفاوت فرد را بپذیرند و مهمتر از همه به او به عنوان یک فرد آراسته و جذاب نگاه کنند .

ما در این نرم افزار یکی از نیاز های مهم انسان ، یعنی اصل اول از اصول شهروندی را به صورت یک پکیج جمع آوری کرده ایم و از بین چندین کتاب و مقالات و سایت ها و انواع مشاوران بهترین و موثر ترین راهکار ها برای اینکه از این به بعد دیگر حداقل دغدغه ی اعتماد به نفس از بابت ظاهر و آراستگی و جذاب بودن و در دید بودن رو نداشته باشیم .

 

اکثر ما دوست داریم دیگران دوستمان داشته باشند انگار زندگی بهتر می شود اینکه دیگران دوستمان داشته باشند یا نه کاملا به خود ما بستگی دارد به اینکه چگونه رفتار می کنیم و چگونه با دیگران کنار می آییم خیلی وقتها آنطور که باید با مردم برخورد صحیح نداریم ما می گوییم می خواهیم دیگران ما را همین طور که هستیم دوستمان داشته باشند.

 

واقعیت این است که برای انکه دوستمان بدارند باید دوست داشتنی باشیم.

 

دوست داشتنی شدن کار زیاد سختی نیست برای شروع بهتر است وقتی با دیگران روبه رو می شوید راهکارهایی که در این نرم افزار برای شما آماده شوید .

 

حال با داشتن این نرم افزار مطمئنا 80 در صد از زندگی ما با اعتماد به نفس بالاتری پیش خواهد رفت و مطمئنا تجربه ی یک زندگی شاد ( تاکید می کنم ، دغدغه ی بیش از 99 % جوانان چه دختر خانم ها و چه اقا پسر ها ، همین ظاهر و آراستگی است که متاسفانه به دلیل برخی ناهنجاری ها به جای اینکه اصولی و از راه مناسب این غرایز ارضا شود به راه ها یی که در شان جوانان ایرانی نیست کشیده می شود ) را داشته باشید .

 

مطمئنا مقدار مبلغی که برای این محصول پرداخت می کنید بسیار نا چیز تر از زحمتی است که برای این نرم افزار کشیده شده است ، همانطور که در اسکرین شات های برنامه مشاهده می کنید و یا بعد از نصب برنامه مشاهده خواهید کرد ، خواهید دید که این نرم افزار بسیار دقیق و کامل بوده و همانند نرم افزار های مشابه نیست که سرسری یه نرم افزاری را فقط برای فروش گذاشته باشند ، بلکه کاملا توسط کارشناسان و مشاوران گروه فنی مهندسی اینفایل ، در طی چندین مرحله تمامی مطالب بار ها و بار ها بررسی شده است و سپس اقدام به گذاشتن در بازار کرده است .

 

این نرم افزار جزء نرم افزار هایی است که مطالبش هر هفته آپدیت خواهد شد .

 

حمایت و نظرات شما اگه دلگرم کننده باشد ، مطمئنا هر ماه یک بار با قالبهای متفاوت و با گرافیک عالی تر از پیش برنامه رو پیش خواهید برد .

 

کمی هم در مورد امکانات برنامه و مطالبی که در آن خواهید دید :

 

دارای پنل تنظیمات

 

– دارای 6 قلم فارسی زیبا

 

– قابلیت تنظیم متن از نظر اندازه

 

– قابلیت تنظیم متن از نظر فاصله ی بین خطوط

 

-قابلیت ارسال برنامه از طریق خود برنامه

قابلیت جستجوی پیشرفته 

 

– امکان جستجو بر اساس عنوان

 

– امکان جستجو بر اساس داخل متن

 

استفاده از بهترین و معتبرین منابع آموزشی و روانشناسی

 

دارای گرافیک بالا

 

– استفاده از گالری تصاویر حرفه ای برای هر بخش از محصول

 

– دارای 3 بخش جداگانه

 

    *آقایان

 

* خانم ها

 

* بخش مشترک

 

** بخش آقایان

 

-لباس

 

-کفش

 

-کمربند

 

-جذاب باشیم

 

**بخش خانم ها

 

-لباس

 

-کفش

 

-کیف

 

-شال و روسری

 

-مانتو

 

**بخش مشترک

 

-چگونه با کلاس باشیم !( دارای بیش از صد منوی تو در تو با مطالب واقعا جذاب )

 

-انتخاب عینک مناسب با صورتتان ( مدل صورتتان را مقایسه میکنید و عینک مناسب با آن را انتخاب میکنید )

 

-تاثیر گذاری بر دیگران  با رنگ لباس

 

-راهنمای انتخاب عطر و ادکلن ( جزء بهترین بخشهای نرم افزار )

 

**********یکی از بهترین قابلیته های نرم افزار وجود گالری تصاویر است ، که تمامی عکس های مربوط به هر بخش را جمع آوری کرده و به عنوان یک اتاق پرو عمل می کند .

 

-دارای علاقمندی ها برای انتخاب متون و تصاویری که به نظرتان مفید بوده و میخواهید بعدا سریعتر به آنها برسید ( به دلیل حجم بالای مطالب )

 

– یکی دیگر از امکانات مهم این نرم افزار ، قابلیت اشتراک گذاری برنامه است ، که هر قسمتی از برنامه را بخواهید می توانید با دوستانتان در شبکه های اجتماعی مانند اینستا گرام ، تلگرام و . . . اشتراک بگذارید .

 

 

 

در کلام آخر حدود 1000 مقاله و بیش از100 تصویر با کیفیت بالا در این نرم افزار استفاده شده است و یقینا هیج نرم افزار مشابه برای اندروید تاکنون در این زمینه وجود نداشته است .

به امید موفقیت شما

 

گروه فنی مهندسی اینفایل